Başkanın Mesajı

Kıymetli Hemşerim

Marka Şehir Erbaa hedefi ile çıktığımız yolda daha yaşanabilir ve geleceğine güvenle bakan bir şehir için çalışmalarımızı kararlılıkla sürdürüyoruz. Belediyeciliğin rutin hizmetlerinin yanında kentin gelişmişlik potansiyelini çalışmalarını sürdürdüğümüz projelerimizle birlikte bölgesinde dikkat çeken bir merkez konumuna yükseltmeyi hedefliyoruz. Projelerimizi hayata geçirirken Erbaa’nın sadece merkezini değil, tamamını dikkate alan bir anlayışla çalışıyoruz.

Yaşam alanlarının düzenlenmesi, asfalt, kaldırım yapılması gibi çalışmaların tek başına yeterli olmadığının bilinciyle hemşerilerimizin sosyal, kültürel alanlarda beklentilerini karşılayabilmek için hassasiyet gösteriyoruz.

Birlikte yaşadığımız, çocuklarımıza miras bırakacağımız güzel bir şehir için emek verirken birlikte karar vermeye önem veriyoruz. Stratejimizi coğrafi bakımdan büyümeye müsait yapısı olan şehrimizin uzman ve modern bir anlayışla dizayn edilmesi, büyümesinin bilinçli bir şekilde gerçekleştirilmesi yönünde geliştiriyoruz.

İnternet sitemizde şehrimizin her gün daha güzel ve yaşanabilir bir merkez oluşunun bilgilerini paylaşmak üzere, işlerinizde başarılar diler, aileniz ve dostlarınızla birlikte sağlıklı ve huzurlu günler dilerim.

 

Ecz. Hüseyin YILDIRIM
Erbaa Belediye Başkanı

Oluşturulma Tarihi : 30.01.2015