ESMEK kursiyerlerinden fotoğraf sergisi

Erbaa Belediyesi Sanat ve Meslek Edindirme Kursları (ESMEK) kapsamına fotoğrafçılık kursuna katılıp sertifika alan kursiyerler fotoğraf sergisi açacak.

ESMEK kapsamında açılan fotoğrafçılık kursunu tamamlayıp sertifika alan kursiyerler 27 Mart Pazartesi günü Cumhuriyet Meydanında fotoğraf sergisi açacak. Pazartesi günü saat 14.00’da açılacak sergide, ESMEK kursiyerleri tarafından çekilmiş 51 fotoğraf yer alacak. Sergi 4 gün açık kalacak.

Açıldığı günden bu yana ESMEK’e yaklaşık 4 bin kursiyerin başvuru yaptığını, 2 bin 688 kursiyerin ise katılım belgesi ve sertifika aldığını söyleyen Erbaa Belediye Başkanı Hüseyin Yıldırım  “Kurslara katılıp öğrendiklerini uygulayan ve böyle sergiler açan kursiyerlerimizi gördükçe ne kadar güzel bir iş yaptığımızı daha iyi anlıyoruz. Fotoğrafçılık kursuna katılan kursiyerlerimiz çektikleri fotoğrafları Pazartesi günü Erbaalı hemşerilerimizin beğenisine sunacak. Kursiyerlerimizin bu heyecanına biz de ortak olacağız. Tüm Erbaalı hemşerilerimi sergiye bekliyorum.” dedi.

Oluşturulma Tarihi : 24.03.2017