Erbaa çamlık park alanın da bakım ve güzelleştirme çalışmasıİsmet Paşa Mahallesi sınırlarında yer alan Çamlık park alanında Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü teknik ekipleri bakım ve güzelleştirme çalışması başlattı.

Yapılan planlı müdahale ile ağaçların öz becerilerinin gelişmesi, iyileşmesi, büyümesi ve gelişmesini düzenli hale getirmek ilgili alandaki kurumuş ve kurumaya yüz tutmuş ağaçların seyreltilmesi amaçlanırken Erbaa Orman İşletme Müdürlüğünce ağaçlar işaretlenip damga vurularak belirlenen alanda bakım ve güzelleştirme çalışmasına başlandı.

Uzun yıllardır bakım yapılmayan ve Erbaa ile bütünleşen çamlık Park alanında zamanla kuruyan ya da vatandaşlara tehlike oluşturabilecek ağaçlar Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü teknik ekibi tarafından tespit edildi.  

Alınan bilgilere göre Erbaa Belediyesi ve Erbaa Orman İşletme Müdürlüğü teknik ekibinin yerinde incelediği çamlık park alanında kuruyan ya da tehlike oluşturabilecek ağaçlar tespit edilirken bakım çalışmalarının başlatıldığı ve en kısa zamanda da vatandaşların rahat bir şekilde dinlenip piknik yapabileceği bir alan oluşturulacağı öğrenildi.

Oluşturulma Tarihi : 28.11.2019