Tokat tanıtım günlerinde Erbaa standına yoğun ilgi


28 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen Tokat tanıtım günlerinde Erbaa Belediyesince açılan standa vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi.
Erbaa Belediyesi tarafından ilçede yetiştirilen organik ürünler  ve coğrafi işaret alan Erbaa Narince bağ yaprağının tanıtımına yönelik çalışmalar devam ediyor.
Bu kapsamda Erbaa Belediyesi 28 Kasım 1 Aralık tarihleri arasında İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen Tokat tanıtım günlerinde yerini aldı.
Vatandaşların ve gazetecilerin yoğun ilgi gösterdiği stand da gelen konuklara Erbaa’nın dünyaca ünlü yaprağı ikram edilirken ayrıca gelen vatandaşlara 1 Aralık tarihine kadar tanıtım çalışmaları yapılacak.
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada “ilçemizin tanıtımı için geldiğimiz İstanbul Yenikapı’da vatandaşlarımız daha ilk günden Erbaa standımıza yoğun ilgi gösterdi.1 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Tokat tanıtım günleri etkinliğimize ve özellikle Erbaa standımıza bütün vatandaşlarımızı bekliyorum ”diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 28.11.2019