İçişleri Bakanı Soylu’dan Erbaa Standını ziyaret


Tokat tanıtım günleri kapsamında İstanbul’da gerçekleştirilen etkinlikte İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Erbaa standını ziyaret etti.
İstanbul Yenikapı’da gerçekleştirilen ve 1 Aralık tarihine kadar devam edecek olan Tokat tanıtım günlerine ilk günden ilgi çok büyük oldu. Özellikle Erbaa standını ziyaret eden vatandaşlar dünyada bir marka haline gelen ve Erbaa Belediyesi tarafından her alanda tanıtımı yapılan Erbaa Narince yaprağını tatmak için sıraya girdi.
Gelen ziyaretçiler tarafından tam not alan Erbaa Standını İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Ziyaret etti.
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’le bir süre sohbet eden İçişleri Bakanı Soylu, Erbaa Narince bağ yaprağı ve özellikleri hakkında bilgi aldı. Erbaa Belediye Başkanı Karagöl, Bakan Soylu’ya sandık ve Erbaa Narince bağ yaprağı hediye etti.
Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl yaptığı açıklamada “İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu beyefendi standımızı ziyaret etti, kendilerine kokusu, aroması ve kendine has özellikleri ile diğerlerinden ayrılan Erbaa narince bağ yaprağı konusunda bilgi verdim, kendilerine Erbaa standımızı Ziyaret ettikleri için çok teşekkür ediyorum ”diye konuştu.
Tokat tanıtım günleri kapsamında İstanbul Yenikapı’de gerçekleştirilen etkinlik 1 Aralık tarihine kadar devam edecek.

Oluşturulma Tarihi : 29.11.2019