Erbaa’da muhteşem Tiyatro günleri

Erbaa Belediyesi organizasyonunda geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen “Can Erik” ve “Olgun Portakal” tiyatro gösterilerinin ardından Süheyl, Behsat Uygur Kardeşlerin sahnelediği “Süt kardeşler” tiyatrolarına da sinemaseverler yoğun ilgi gösterdi.
26 ve 27 Aralık tarihlerinde Erbaa Belediyesi Ahmet Yenihan Kongre ve Kültür Merkezinde sahnelenen “Süt Kardeşler” isimli tiyatro biletleri kısa sürede tükenirken vatandaşlar bilet alabilmek için sabahın erken saatlerinde Kongre ve Kültür Merkezi önünde bekledi.
Gösterisinin başlamasına 1 saat kala gelmeye başlayan tiyatro severler,kapıların açılması ile birlikte koltuklarına oturdu.
Uygur kardeşlerin sahneye çıkması ile başlayan alkış ve kahkaha tiyatro bitimine kadar nerede ise hiç kesilmedi.
Yaklaşık 2 saat süren gösterisi sonrası izleyiciler, ekibi ayakta alkışlarken Behsat Uygur’ bizleri buraya davet eden genç, dinamik Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl’e çok teşekkür ediyorum. Muhteşem bir sahne, muhteşem bir Kongre ve Kültür merkezi ,muhteşem bir izleyici inşallah en kısa zamanda yeniden farklı oyunlar ile Erbaa’ya gelme fırsatımız olur” dedi.
Gösteri sonrası sahneye çıkan Erbaa Belediye Başkanı Ertuğrul Karagöl ise tiyatro ekibine teşekkür ederek” sizleri burada görmekten ve ağırlamaktan çok mutluyuz, Erbaa Belediyesi olarak kültür, sanat etkinliklerimiz sürekli devam edecek, bu geceye, gerek ilçemizden gerekse çevre il ve ilçelerden gelen tiyatro severlere çok teşekkür ediyorum. Erbaa Belediyesi olarak sosyal belediyeciliğin gerektirdiği şekilde etkinliklerimizi aralıksız sürdüreceğiz” diye konuştu.

Oluşturulma Tarihi : 27.12.2019