ALT YAPI ÇALIŞMALARI

KANALİZASYON ÇALIŞMALARI

Şehrimizin kanalizasyon altyapısının güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen projedir. Çalışmalar kapsamında toplamda 16 bin 670 metre kanalizasyon hattı ile şehrimizin altyapısı önemli ölçüde güçlendirilmiştir. Bu çalışmaya ek olarak 16 bin metrelik hatta abone bağlantıları gerçekleştirilmiştir.

YAĞMUR SUYU HATTI ÇALIŞMALARI

Yağmur sularının hızlı şekilde tahliye edilebilmeleri amacıyla gerçekleştirilen projedir. Toplam 10 bin 407 metre yağmur suyu hattıyla şiddetli yağmurlarda şehrimizin bütününde geçmişte dereyi andıran görüntülerin yaşanmasının önüne geçilmiştir. Yağmur suyu hatlarıyla yağmur suları hızlıca tahliye edilebilmektedir.

İÇME SUYU HATTI ÇALIŞMALARI

Şehrimizin içme suyu hattının güçlendirilmesi amacıyla gerçekleştirilen projedir. Toplamda 26 bin 062 metre ile Erbaa’nın içme suyu altyapısı önemli ölçüde güçlendirilmiştir. Bu çalışmaya ek olarak 16 bin metrelik hatta abone bağlantıları gerçekleştirilmiştir.

CUMHURİYET MEYDANI ALTYAPI YENİLEMESİ


Cumhuriyet Meydanı’nın yenilenerek modern bir görünüme kavuşması amacıyla başlatılan proje kapsamında meydan ve ara çarşılarda altyapının yenilenmesini kapsayan bir projedir. Proje çerçevesinde meydan, ara çarşılar ve bağlantı noktalarında kanalizasyon, içme suyu, yağmur suyu altyapısı yenilenmiştir.

GAZİ BULVARI ALTYAPI YENİLEMESİ


Gazi Bulvarı’nın yenilenmesiyle ilgili proje çerçevesinde kanalizasyon, yağmur suyu ve içme suyu altyapısının yenilenmesi projesidir. Projenin başladığı 2015 yılında ilk olarak altyapı hattının yenilenmesi için çalışma başlamıştır. Başlatılan çalışma kapsamında kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu hatları yenilenmiştir. 

Oluşturulma Tarihi : 12.11.2018