7 Projemizin Açılışını Cumhuriyet Meydanımızda Düzenlediğimiz Tören ile Gerçekleştirdik.

7 projemizin açılışını Cumhuriyet Meydanımızda düzenlediğimiz tören ile gerçekleştirdik. 


Belediyemiz tarafından yapılan Kesimhane, Ali Özgül Konuk Evi, Bilim Kültür ve Sanat Merkezi, Güneş Enerji Santrali, Çamlık Koru Park, Masal Park, Horoztepe Kadın ve Çocuk Yaşam Merkezi'nin toplu açılış töreni Cumhuriyet Meydanında yapıldı.


Yapılan 7 projenin 60 milyon TL tutarında olduğunu söyleyen Belediye Başkanımız Sayın Ertuğrul Karagöl, "Önemli bir gün. Biz mutluyuz, gururluyuz. Özellikle bu pandemi sürecinde yaptığımız işleri pandeminin de azalmasıyla beraber bu toplu açılış töreninde bütün halkımıza ve ülkemize duyurmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Çok önemli projeler var. Toplamı 60 milyon değerinde olan projelerimizin tanıtımı için bugün buradayız. Ben açılışımıza gelen bütün büyüklerimize, vatandaşlarımıza, hemşerilerimize canı gönülden teşekkür ediyorum" dedi. 


Yapılan konuşmaların ardından kurdele kesilerek projelerin açılışı toplu olarak yapıldı. Havai fişek gösterilerinin ardından ünlü sanatçı Ahmet Şafak sahne aldı.


Katılımlarıyla bizleri onurlandıran MHP Genel Başkan Yardımcımız Sayın İsmail Faruk Aksu, Tokat Milletvekilimiz Yücel Bulut, MHP Tokat İl Başkanımız Mustafa İpek, Vali Yardımcımız Kaya Çelik, Erbaa Kaymakamımız Dr. İsmail Altan Demirayak, MYK Üyelerimiz, MDK Üyelerimiz, Siyasi Partilerimizin il ve ilçe temsilcilerine, STK Başkanlarımıza, İlçe ve Belde Belediye Başkanlarımıza, değerli protokol üyelerimize ve saygıdeğer hemşehrilerimize teşekkür ederiz.

"